Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Еcкельдинского района
Решение акима Еcкельдинского района области Жетісу от 14 августа 2023 года № 1
В соответствии со статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющим обязанности министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан № 32469 "Об установлении классификации чрезвычайых ситуаций природного и техногенного характера" от 10 мая 2023 года РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Ескельдинского района чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Ескельдинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ескельдинского района Е. Ахметов

Ескелді ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 тамыздағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар сыныптамасын белгілеу туралы" № 32469 бұйрығына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Ескелді ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданының әкімі Е. Ахметов