О признании утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата № 5-19 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Ескельдинскому району" от 30 мая 2023 года
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 7 ноября 2023 года № 13-46. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 9 ноября 2023 года № 85-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Признать утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Ескельдинскому району" от 30 мая 2023 года № 5-19 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 186228);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов

Ескелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы "Ескелді ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 5-19 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 қарашадағы № 13-46 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 9 қарашада № 85-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы "Ескелді ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 5-19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 186228 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Сатанов