О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2023-2025 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 6 января 2023 года № 43-144.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 95 840 тысяч тенге:
налоговые поступления 23 958 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 71 882 тысячи тенге;
2) затраты 96 401 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 561 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 561 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 561 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 22.11.2023 № 15-48 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 42 278 тысяч тенге:
налоговые поступления 5 739 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 36 539 тысяч тенге;
2) затраты 42 462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 184 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 184 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 184 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 22.11.2023 № 15-48 (Вводится в действие с 01.01.2023).

Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 43-144 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 12-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 95 840 мың теңге:
салықтық түсімдер 23 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 71 882 мың теңге;
2) шығындар 96 401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 561 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 561 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 561 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 15-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 278 мың теңге:
салықтық түсімдер 5 739 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 539 мың теңге;
2) шығындар 42 462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 184 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 184 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 15-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 102 456 тысяч тенге:
налоговые поступления 42 022 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 60 434 тысячи тенге;
2) затраты 104 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 974 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 974 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 974 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 22.11.2023 № 15-48 (Вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 310 559 тысяч тенге:
налоговые поступления 145 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 165 379 тысяч тенге;
2) затраты 326 366 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 807 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 807 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 15 807 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 22.11.2023 № 15-48 (Вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 82 377 тысяч тенге:
налоговые поступления 9 643 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 72 734 тысячи тенге;
2) затраты 83 992 тысячи тенге;

3. 2023-2025 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 102 456 мың теңге:
салықтық түсімдер 42 022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 434 мың теңге;
2) шығындар 104 430 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 974 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 974 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 974 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 15-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023-2025 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 310 559 мың теңге:
салықтық түсімдер 145 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 165 379 мың теңге;
2) шығындар 326 366 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 807 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 807 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 15 807 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 15-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 82 377 мың теңге:
салықтық түсімдер 9 643 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 72 734 мың теңге;
2) шығындар 83 992 мың теңге;