О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2024-2026 годы
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 27 декабря 2023 года № 10-89.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 61 494 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления 324 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 342 тысячи тенге;
поступление трансфертов 52 078 тысяч тенге;
2) затраты 62 484 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 990 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 990 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 990 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 11.10.2024 № 19-156 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 77 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 571 тысяча тенге;
поступление трансфертов 65 738 тысяч тенге;
2) затраты 80 007 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 208 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 208 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10-89 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 59 448 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 008 мың теңге;
2) шығындар 60 438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 990 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 990 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 990 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 16-137 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 486 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 389 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 72 097 мың теңге;
2) шығындар 83 694 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 208 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 208 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 2 208 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 11.10.2024 № 19-156 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 110 632 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 44 090 тысяч тенге;
неналоговые поступления 66 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 66 476 тысяч тенге;
2) затраты 124 333 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 701 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 701 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 13 701 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 11.10.2024 № 19-156 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 89 575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 814 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 69 761 тысяча тенге;
2) затраты 90 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 284 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 284 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 284 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 11.10.2024 № 19-156 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 208 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 16-137 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 113 632 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 49 828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 63 804 мың теңге;
2) шығындар 127 333 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 701 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 701 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 13 701 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 16-137 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024-2026 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97 214 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 86 603 мың теңге;
2) шығындар 98 498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 284 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 284 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 284 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 16-137 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2024-2026 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: