Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Панфиловскому району
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 13 октября 2023 года № 8-9-49
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:

Панфилов ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 8-9-49 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 бұйрығына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Расчетные показатели нормы образования отходов по категориям по Панфиловскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Об утверждении тарифов и нормы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Панфиловскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Панфиловского района Е. Шокпаров

1. Панфилов ауданының санаттары бойынша қалдықтардың пайда болу нормаларының есептік көрсеткіштері осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Панфилов ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданы мәслихатының төрағасы Е. Шоқпаров