О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7-33-168 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2023-2025 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 23 ноября 2023 года № 8-13-60
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7-33-168 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 177519) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 526 084 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 450 189 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 75 895 тысяч тенге;
2) затраты 623 310 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97 226 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 97 226 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 37 854 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 911 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 943 тысячи тенге;
2) затраты 41 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3831 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3831 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3831 тысяча тенге.";

Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-168 "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 8-13-60 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-168 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177519 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 526 084 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 450 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 75 895 мың теңге;
2) шығындар 623 310 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97 226 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 97 226 мың теңге теңге.";
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 854 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 943 мың теңге;
2) шығындар 41 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3831 мың теңге , оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3831 мың теңге.";

"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 59 346 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 733 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 44 613 тысячи тенге;
2) затраты 63 872 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 526 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4526 тысяч тенге , в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 526 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 91 468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 554 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 78 914 тысяч тенге;
2) затраты 96 688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 220 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 220 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 62 511 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 062 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 45 449 тысяч тенге;
2) затраты 71 212 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

"3. 2023-2025 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 59 346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 14 733 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 44 613 мың теңге;
2) шығындар 63 872 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4526 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4526 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4526 мың теңге.";
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 91 468 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 78 914 мың теңге;
2) шығындар 96 688 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 220 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 220 мың теңге.";
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62 511 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 45 449 мың теңге;
2) шығындар 71 212 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 23 ноября 2023 года № 8-13-60
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7-33-168
Бюджет города Жаркент на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 8-13-60 шешіміне 1-қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7-33-168 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Жаркент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер