О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 223 "О бюджете города Караганды на 2023–2025 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 29 ноября 2023 года № 115
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О бюджете города Караганды на 2023 – 2025 годы" от 21 декабря 2022 года №223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175 844) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 596 918 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 89 351 429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 033 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 427 380 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 785 069 тысяч тенге;
2) затраты – 114 797 025 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 441 985 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164 011 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 605 996 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -2 665 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 665 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 755 457 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 755 457 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 235 599 тысяч тенге;
погашение займов – 2 572 529 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 92 387 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2023 год в сумме 931 334 тысячи тенге";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қарағанды қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 223 "Қарағанды қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 115 шешімі
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175 844 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2023-2025 жылдарға арналған, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 596 918 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 89 351 429 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 033 040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 427 380 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 785 069 мың теңге;
2) шығындар – 114 797 025 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 441 985 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164 011 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 605 996 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -2 665 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 665 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 755 457 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 755 457 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 4 235 599 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 572 529 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 92 387 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2023 жылға арналған резерві 931 334 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.