О внесении изменений и дополнения в решение Темиртауского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 38/4 "О бюджете города Темиртау на 2023-2025 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 8 августа 2023 года № 7/4
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 38/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176122) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы согласно приложению 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 449 679 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 910 285 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 303 292 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 320 659 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 915 443 тысяч тенге;
2) затраты – 38 249 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 328 132 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 350 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 127 950 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 127 950 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 91 653 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 219 603 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2023 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 664 361 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – 49 020 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 406 800 тысяч тенге;
3) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 24 150 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи детям до 18 лет с вирусом иммунодефицита человека – 13 631 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи по газификации жилых домов – 35 880 тысяч тенге;
6) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 19 880 тысяч тенге;

Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/4 "Теміртау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 7/4 шешімі
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/4 "Теміртау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176122 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсін:
1) кірістер – 34 449 679 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 28 910 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 303 292 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 320 659 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 915 443 мың теңге;
2) шығындар – 38 249 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 328 132 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 350 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 127 950 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 127 950 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 91 653 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 219 603 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 664 361 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 49 020 мың теңге;
2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 406 800 мың теңге;
3) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 24 150 мың теңге;
4) 18 жасқа дейінгі адамның иммун тапшылығы вирусы бар балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 13 631 мың теңге;
5) тұрғын үйлерді газдандыру бойынша біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 35 880 мың теңге;
6) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 19 880 мың теңге;

7) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Республики Казахстан – 71 000 тысяч тенге;
8) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню вывода войск с Афганистана – 44 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2023 год установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций, финансируемых из бюджета города Темиртау в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 11 июля 2023 года № 46/01 "Об утверждении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Карагандинской области", по приложению 6.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

7) Қазақстан Республикасы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 71 000 мың теңге;
8) Ауғанстаннан әскерлерді шығару күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 44 000 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 46/01 "Қарағанды облысының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу 6-қосымша бойынша көзделсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темимртау на 2023 год в сумме 582 770 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложения 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата А. Ломакин
Приложение 1 к решению
Темиртауского городского маслихата

"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 582 770 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешім осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының