О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 38/4 "О бюджете города Темиртау на 2023-2025 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2023 года № 11/4
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 38/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176122) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 014 172 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 481 985 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 306 880 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 374 864 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 850 443 тысяч тенге;
2) затраты – 35 616 784 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 328 132 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 350 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 930 744 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 930 744 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 152 409 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 083 153 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2023 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 696 933 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – 46 830 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 405 240 тысяч тенге;
3) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 65 289 тысяч тенге;
4) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 17 570 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Республики Казахстан – 73 570 тысяч тенге;

Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/4 "Теміртау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 11/4 шешімі
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/4 "Теміртау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176122 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсін:
1) кірістер – 34 014 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 28 481 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 306 880 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 374 864 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 850 443 мың теңге;
2) шығындар – 35 616 784 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 328 132 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 350 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 930 744 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 1 930 744 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 152 409 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 083 153 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 696 933 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 46 830 мың теңге;
2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 405 240 мың теңге;
3) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 65 289 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 17 570 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 73 570 мың теңге;

6) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню вывода войск с Афганистана – 44 000 тысяч тенге;
7) на оказание социальной помощи в виде единовременной денежной выплаты ко Дню Независимости Республики Казахстан многодетным семьям, имеющим детей воспитывающихся и обучающихся в организациях образования – 44 434 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

6) Ауғанстаннан әскерлерді шығару күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 44 000 мың теңге;
7) Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күні қарсаңында білім беру ұйымдарында тәрбиленетін және оқитын балалары бар көпбалалы отбасыларға біржолғы ақшалай төлем түріндегі әлеуметтік көмекті көрсетуге – 44 434 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

25592
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах всего, в том числе на:
12000
ямочный ремонт автодорог
12000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог всего, в том числе на:
561538
средний ремонт дороги поселка Актау по улице Восточная
67671
средний ремонт дороги поселка Актау по улице Коллективная
87080
средний ремонт дороги поселка Актау по улице Почтовая
94181
средний ремонт внутриквартальных автодорог
118702
средний ремонт дороги поселка Актау по улице Первомайская с восстановлением тротуаров
193904
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
24545
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
24545
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24545
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
24545
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе на:
24545
проведение праздничных мероприятий
16386
приобретение подарочных сертификатов для детей из семей социально-уязвимых слоев населения
5700
установление стимулирующих надбавок работникам культурно-досугового центра Актау
2459

25592
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету барлығы, оның ішінде:
12000
автомобиль жолдарын шұңқырлы жөндеуге
12000
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу барлығы, оның ішінде:
561538
Ақтау кенті Восточная көшесінің жолын орташа жөндеуге
67671
Ақтау кенті Коллективная көшесінің жолын орташа жөндеуге
87080
Ақтау кенті Почтовая көшесінің жолын орташа жөндеуге
94181
кварталішілік автожолдарды орташа жөндеуге
118702
Ақтау кентінің Первомайская көшесіндегі жолдарын тротуарларын қалпына келтіре отырып орташа жөндеуге
193904
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
24545
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
24545
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24545
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
24545
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
24545
мерекелік іс-шараларды өткізуге
16386
әлеуметтік осал топтағы отбасы балаларына сыйлық сертификаттарын сатып алу
5700
Ақтау мәдени-демалыс орталығының жұмыскерлеріне ынталандырушы үстемақылар белгілеуге
2459