О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 38/5 "О бюджете поселка Актау на 2023-2025 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2023 года № 11/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 38/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176140), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 424 055 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 024 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 344 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 405 672 тысяч тенге;
2) затраты – 1 428 998 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 943 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 943 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2023 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 1 079 741 тысяч тенге согласно приложению 2 к настоящему решению.";

Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/5 "Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 11/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/5 "Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176140 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 424 055 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 18 024 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 344 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 405 672 мың теңге;
2) шығындар – 1 428 998 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 943 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 943 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақтау кентінің 2023 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілген 1 079 741 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес көзделсін.";

67671
средний ремонт дороги поселка Актау по улице Коллективная
87080
средний ремонт дороги поселка Актау по улице Почтовая
94181
средний ремонт внутриквартальных автодорог
118702
средний ремонт дороги поселка Актау по улице Первомайская с восстановлением тротуаров
193904
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
24545
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
24545
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24545
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
24545
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе на:
24545
проведение праздничных мероприятий
16386
приобретение подарочных сертификатов для детей из семей социально-уязвимых слоев населения
5700
установление стимулирующих надбавок работникам культурно-досугового центра Актау
2459

67671
Ақтау кенті Коллективная көшесінің жолын орташа жөндеуге
87080
Ақтау кенті Почтовая көшесінің жолын орташа жөндеуге
94181
кварталішілік автожолдарды орташа жөндеуге
118702
Ақтау кентінің Первомайская көшесіндегі жолдарын тротуарларын қалпына келтіре отырып орташа жөндеуге
193904
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
24545
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
24545
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24545
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
24545
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
24545
мерекелік іс-шараларды өткізуге
16386
әлеуметтік осал топтағы отбасы балаларына сыйлық сертификаттарын сатып алу
5700
Ақтау мәдени-демалыс орталығының жұмыскерлеріне ынталандырушы үстемақылар белгілеуге
2459