О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2023 года № 12/5.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 987 375 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 193 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 605 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 964 577 тысяч тенге;
2) затраты – 987 921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 546 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28.03.2024 № 14/5 (вводится в действие с 01.01.2024).
1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2024 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 тысячи тенге.

Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 987 375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 21 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 605 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 964 577 мың теңге;
2) шығындар – 987 921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 546 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 546 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 28.03.2024 № 14/5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. Актау кентінің 2024 жылға арналған бюджетінде 4 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.

Сноска. Решение дополнено подпунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28.03.2024 № 14/5 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2024 год в сумме 424 582 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2024 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 539 995 тысяч тенге согласно приложению 4 к настоящему решению.

Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 28.03.2024 № 14/5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Ақтау кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 424 582 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Ақтау кентінің 2024 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілген 539 995 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28.03.2024 № 14/5 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2024 год установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций, финансируемых из бюджета города Темиртау в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 11 июля 2023 года № 46/01 "Об утверждении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Карагандинской области", по приложению 5.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 28.03.2024 № 14/5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 46/01 "Қарағанды облысының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу 5-қосымша бойынша көзделсін.