О бюджете поселка Актау на 2024-2026 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2023 года № 12/5.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 998 073 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 327 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 64 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 963 657 тысяч тенге;
2) затраты – 998 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 546 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 09.12.2024 № 22/5 (вводится в действие с 01.01.2024).

Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/5 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 998 073 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 34 327 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 64 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 963 657 мың теңге;
2) шығындар – 998 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 546 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 546 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 09.12.2024 № 22/5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2024 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28.03.2024 № 14/5 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2024 год в сумме 424 582 тысяч тенге.

1-1. Актау кентінің 2024 жылға арналған бюджетінде 4 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 28.03.2024 № 14/5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Ақтау кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 424 582 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2024 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 539 075 тысяч тенге согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 09.12.2024 № 22/5 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2024 год установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций, финансируемых из бюджета города Темиртау в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 11 июля 2023 года № 46/01 "Об утверждении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Карагандинской области", по приложению 5.

3. Ақтау кентінің 2024 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілген 539 075 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 09.12.2024 № 22/5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 46/01 "Қарағанды облысының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу 5-қосымша бойынша көзделсін.

504012
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам, в том числе:
504012
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе на:
32140
разработку проектной сметной документации на капитальный ремонт водопровода улиц Абая, Первомайская, Лумумбы, Ауэзова, Шевченко с экспертизой
5913
расходы на возмещение убытков ТОО "Окжетпес-Т" по холодному водоснабжению и водоотведению за 2023 год
26227
Освещение улиц, в том числе на:
109545
восстановление уличного освещения 250 опор
89833
восстановление воздушной линии электропередачи
19712
Благоустройство и озеленение населенных пунктов всего, в том числе на:
25056
устройство спортивной площадки
21467
установку 5-ти остановочных павильонов
3589
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог всего, в том числе на:
337271
средний ремонт дороги улицы Новая
277864
средний ремонт автодорог по улицам Маяковского, Мичурина, Лермонтова, дорога от трассы Мурза до кладбища
59407
Приложение 5
к решению Темиртауского
городского маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 12/5
Распределение сумм, выделенных из бюджета города на установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций на 2024 год (за исключением работников управленческого и основного персонала получающих доплату за особые условия труда в сфере культуры)
Администратор бюджетных программ
Сумма (тысяч тенге)
Программа
Наименование
1
2
3
4
Всего по администраторам городских бюджетных программ, в том числе:
3498
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3498
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
3498
КГКП "Культурно-досуговый центр "Актау"
3498

504012
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер, оның ішінде:
504012
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
32140
Абай, Первомайская, Лумумба, Әуезов, Шевченко көшелерінің су құбырын күрделі жөндеуге сараптамасымен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
5913
"Оқжетпес-Т" ЖШС-нің 2023 жылға арналған суық сумен жабдықтау және канализация бойынша шығындарын өтеу бойынша шығыстар
26227
Көшелерді жарықтандыру, оның ішінде:
109545
көшені жарықтандыруды қалпына келтіруге 250 баған
89833
әуе электр беру желісін қалпына келтіруге
19712
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыруға барлығы, оның ішінде:
25056
спорт алаңын орнатуға
21467
5 аялдама павильонын орнатуға
3589
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу барлығы, оның ішінде:
337271
Новая көшесінің жолын орташа жөндеу
277864
Маяковский, Мичурин, Лермонтов көшелеріндегі автожолдарды, Мырза тас жолынан зиратқа дейінгі жолды орташа жөндеу
59407
Теміртау қалалық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 12/5 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға қала бюджетінен ведомстволық бағынысты ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар сомаларының бөлінуі (мәдениет саласындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін қосымша ақы алатын басшылық пен негізгі қызметкерлерді қоспағанда)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы (мың теңге)
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
Қалалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша, барлығы, оның ішінде:
3498
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
3498
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
3498
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" КМҚК
3498