О внесении изменений и дополнений в решение Балхашского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 19/141 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26 июля 2023 года № 6/56
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 21 декабря 2022 года №19/141 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Гулшат на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 970 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 412 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 101 558 тысяч тенге;
2) затраты – 102 174 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 204 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 191 825 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 62 026 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 718 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 126 081 тысяч тенге;
2) затраты – 195 663 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 838 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 838 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 838 тысяч тенге.";

Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 19/141 "2023-2025 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 6/56 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы №19/141 "2023-2025 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2023-2025 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 101 970 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101 558 мың теңге;
2) шығындар – 102 174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 204 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 204 мың теңге.";
2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешімге қоса тіркелген 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес 2023-2025 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 191 825 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 026 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 126 081 мың теңге;
2) шығындар – 195 663 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 838 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 838 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 838 мың теңге.";

дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в составе бюджета поселка Гулшат на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 7".
дополнить пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 8".
приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
дополнить указанное решение приложением 7 и 8 согласно приложениям 3 и 4 к настоящему решению.

келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2023 жылға арналған Гүлшат кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 7 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін".
келесі мазмұндағы 2-2 тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2023 жылға арналған Саяқ кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 8 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін".
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген шешім осы шешімнің 3 және 4 қосымшасына сәйкес 7 және 8 қосымшаларымен толықтырылсын.