О внесении изменения в решение Саранского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 187 "О бюджете поселка Актас на 2023-2025 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2023 года № 17
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 187 "О бюджете поселка Актас на 2023-2025 годы" следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2023-2025 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 187 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 17 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 187 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.