О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024-2026 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 20 декабря 2023 года № 305/7.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 864 972 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 77 569 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 79 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 767 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 783 557 тысяч тенге;
2) затраты – 880 934 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 962 тысячи тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 305/7 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 864 972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 77 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 79 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 767 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 783 557 мың теңге;
2) шығындар – 880 934 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу –0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -15 962 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 962 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 962 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 04.07.2024 № 355/12 (вводится в действие с 01.01.2024 и подлежит официальному опубликованию).
2. Учесть, что в составе бюджета поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам, бюджета поселка Шахан согласно приложениям 4, 5, 6, бюджета поселка Долинка согласно приложениям 7, 8, 9, бюджета поселка Новодолинский согласно приложениям 10, 11, 12.

6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 15 962 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 15 962 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 04.07.2024 № 355/12 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
2. 2024 жылға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті құрамында Шахан кенті бюджеті 4, 5, 6–қосымшаларға сәйкес, Долинка кенті бюджеті 7, 8, 9–қосымшаларға сәйкес, Новодолинский кенті бюджеті 10, 11, 12–қосымшаларға сәйкес кенттер бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар және кірістер қарастырылғаны ескерілсін.