О внесении изменений в решение 27 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 203 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 5 сентября 2023 года № 57
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года №203 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8596403 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3577913 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 103709 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7873 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4906908 тысяч тенге;
2) затраты – 10273268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32625 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 72450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39825 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 42000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 42000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1451490 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1451490 тысяч тенге:
поступление займов – 72450 тысяч тенге;
погашение займов – 39825 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1718865 тысяч тенге.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы 27 сессиясының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 57 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №203 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8596403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3577913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 103709 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 7873 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4906908 мың теңге;
2) шығындар – 10273268 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32625 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 72450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39825 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 42000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 42000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1451490 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1451490 теңге:
қарыздар түсімдері – 72450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39825 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1718865 мың теңге.";

200000
На жилищно-коммунальное хозяйство
92000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
96000
Целевые трансферты на развитие
3620104
в том числе:
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
553652
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
22243
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2930229
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
100000
Бюджетные кредиты:
72450
Приложение 3
к решению Актогайского районного маслихата
от 05 сентября 2023 года №57
Приложение 5
к решению Актогайского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года № 203
Целевые трансферты бюджетам села, поселков, сельских округов из районного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого:
701095
в том числе:
Целевые текущие трансферты
701095
в том числе:
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов акиматов села, поселков, сельских округов
89746
На жилищно-коммунальное хозяйство
92000
На освещение улиц населенных пунктов
115617
На благоустройства и обеспечение санитарии населенных пунктов
365645
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
21087
На проведение государственной информационной политики
17000

200000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
92000
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
96000
Нысаналы даму трансферттері:
3620104
оның ішінде:
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
553652
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
22243
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2930229
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
100000
Бюджеттік кредиттер:
72450
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 05 қыркүйектегі
№57 шешіміне 3 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 203 шешіміне 5 қосымша
2023 жылға арналған ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы:
701095
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
701095
оның ішінде:
Ауыл, кенттер, ауылдық округтер әкімдіктерінің объектілерін күтіп-ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
89746
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
92000
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
115617
Елді мекендерді абаттандыру және санитариясын қамтамасыз етуге
365645
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
21087
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізуге
17000