О внесении изменений в решение 27 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 203 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16 октября 2023 года № 80
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года №203 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8596403 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3577913 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 103709 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7873 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4906908 тысяч тенге;
2) затраты – 10268848 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32625 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 72450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39825 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 42000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 42000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1747070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1747070 тысяч тенге:
поступление займов – 72450 тысяч тенге;
погашение займов – 39825 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1714445 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Установить в районном бюджете на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты села, поселков, сельских округов в сумме 815792 тысяч тенге, в том числе:
селу Актогай – 108585 тысячи тенге;
поселоку Сарышаган – 66011 тысяч тенге;
поселоку Шашубай – 64236 тысяч тенге;
сельскому округу Абай – 46446 тысяч тенге;
сельскому округу Айыртас – 30396 тысяч тенге;
сельскому округу Жидебай – 43680 тысяч тенге;
сельскому округу Кежек – 33961 тысяч тенге;
сельскому округу Карабулак – 34934 тысяч тенге;
сельскому округу Караменде би – 31862 тысяч тенге;
сельскому округу Кусак – 48759 тысяч тенге;
сельскому округу Кызыларай – 32493 тысяч тенге;;
сельскому округу Нуркен – 36512 тысяч тенге;
сельскому округу Ортадересин – 47385 тысяч тенге
сельскому округу Сарытерек – 42314 тысяч тенге;
сельскому округу Тасарал – 54245 тысяч тенге;
сельскому округу Торангалық – 26318 тысяч тенге;
сельскому округу Шабанбай би – 67655 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы 27 сессиясының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қазандағы № 80 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №203 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8596403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3577913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 103709 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 7873 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4906908 мың теңге;
2) шығындар – 10268848 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32625 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 72450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39825 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 42000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 42000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1747070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1747070 теңге:
қарыздар түсімдері – 72450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39825 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1714445 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджеттен ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2023 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 815792 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ақтоғай ауылына – 108585 мың теңге;
Сарышаған кентіне – 66011 мың теңге;
Шашубай кентіне – 64236 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 46446 мың теңге;
Айыртас ауылдық округіне – 30396 мың теңге;
Жидебай ауылдық округіне – 43680 мың теңге;
Кежек ауылдық округіне – 33961 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округіне – 34934 мың теңге;
Қараменде би ауылдық округіне – 31862 мың теңге;
Қусақ ауылдық округіне – 48759 мың теңге;
Қызыларай ауылдық округіне – 32493 мың теңге;
Нүркен ауылдық округіне – 36512 мың теңге;
Ортадересін ауылдық округіне – 47385 мың теңге;
Сарытерек ауылдық округіне – 42314 мың теңге;
Тасарал ауылдық округіне – 54245 мың теңге;
Торанғалық ауылдық округіне – 26318 мың теңге;
Шабанбай би ауылдық округіне – 67655 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.