О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 21 апреля 2023 года № 1 "Об установлении карантина"
Решение акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 3 июля 2023 года № 2
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Актогайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 июня 2023 года № 13-4-4/146, РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории зимовки "Нурислам" поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозному карбункулу крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 21 апреля 2023 года № 1 "Об установлении карантина".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится действие после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Сарышаган А.Тоимбеков

Карантинді тоқтату және Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кенті әкімінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі "Карантин белгілеу туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 2023 жылғы 3 шілдедегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2023 жылғы 29 маусымдағы № 13-4-4/146 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданы, Сарышаған кентінің "Нурислам" қыстағының аумағында ірі қара малдың қарасан ауруының жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі "Карантин белгілеу туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап кейін қолданысқа еңгізіледі.
Сарышаған кентінің әкімі А.Тоимбеков