О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2024-2026 годы
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2023 года № 10.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 550 604 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 91 105 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 959 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 456 540 тысяч тенге;
2) затраты – 553 994 тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 390 тенге;
6) субвенция – 123 441 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.12.2024 № 5 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 733 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 44 635 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 64 098 тысяч тенге;
2) затраты – 110 735 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 002 тенге;
6) субвенция – 42 696 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.12.2024 № 5 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет поселка Кушокы на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

2024-2026 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10 шешімі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБАЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 550 604 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 91 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 959 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 456 540 мың теңге;
2) шығындар – 553 994 теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 390 теңге;
6) субвенция – 123 441 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізілсің).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 733 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 44 635 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 64 098 мың теңге;
2) шығындар – 110 735 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 002 теңге;
6) субвенция – 42 696 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізілсің).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Қушоқы кенті бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 980 тенге;
6) субвенция – 42 834 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.12.2024 № 5 (вводится в действие с 01.01.2024).
30. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата А. Әли
Приложение 1 к решению
10 сессии Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года № 10
Бюджет поселка Ботакара на 2024 год

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 980 теңге;
6) субвенция – 42 834 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 06.12.2024 № 5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізілсің).
30. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа.
Мәслихат төрағасы А. Әли
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 10 сессиясының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№10 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Ботақара кенті бюджеті