О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № VII-28/211 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 14 июля 2023 года № VIII-6/56
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № VII-28/211 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176590) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10976474 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3171959 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 123553 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7676962 тысяч тенге;
2) затраты – 11661262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66663 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26487 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -751451 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 751451 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 93150 тысяч тенге;
погашение займов – 26487 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 684788 тысяч тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № VII-28/211 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № VIII-6/56 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № VII-28/211 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176590 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10976474 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3171959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 123553 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7676962 мың теңге;
2) шығындар – 11661262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66663 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26487 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -751451 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 751451 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 93150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26487 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 684788 мың теңге.";