О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2023 года № VIII-16/127.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 606668 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49792 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 525 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 556351 тысячи тенге;
2) затраты – 692195 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85527 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85527 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85527 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22.10.2024 № VIII-29/218 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 109117 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19890 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 89117 тысячи тенге;
2) затраты – 126402 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17285 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17285 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17285 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22.10.2024 № VIII-29/218 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № VIII-16/127 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 606668 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 525 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан т үсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері –556351 мың теңге;
2) шығындар – 692195 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85527 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85527 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85527 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 22.10.2024 № VIII-29/218 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109117 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19890 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 89117 мың теңге;
2) шығындар – 126402 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17285 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17285 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17285 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 22.10.2024 № VIII-29/218 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – -2820 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2820 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –2820 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 28.03.2024 № VIII-20/159 (вводится в действие с 01.01.2024).
26. Предусмотреть в бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 987899 тысяч тенге, в том числе:
городу Каркаралинск – 115481 тысячи тенге;
поселку Карагайлы – 71695 тысяч тенге;
Егиндыбулакскому сельскому округу – 60940 тысяч тенге;
Киргизскому сельскому округу – 34149 тысяч тенге;
Абайскому сельскому округу – 33708 тысяч тенге;
Касым Аманжоловскому сельскому округу – 30788 тысячи тенге;
Нуркен Абдировскому сельскому округу – 40397 тысячи тенге;
Балкантаускому сельскому округу – 37450 тысячи тенге;
Бахтинскому сельскому округу – 18825 тысяч тенге;
Бесобинскому сельскому округу – 35376 тысяч тенге;
Жанатоганскому сельскому округу – 27303 тысячи тенге;
Ынталинскому сельскому округу – 29804 тысячи тенге;
Каракольскому сельскому округу – 29031 тысячи тенге;
Кайнарбулакскому сельскому округу – 40626 тысяч тенге;
Кояндинскому сельскому округу – 33634 тысяч тенге;
Каршигалинскому сельскому округу – 39412 тысяч тенге;
Мартбек Мамыраевскому сельскому округу – 35414 тысячи тенге;
Мадийскому сельскому округу – 31799 тысяч тенге;
сельскому округу имени Ныгмета Нурмакова – 32788 тысяч тенге;
Таттимбетскому сельскому округу – 34930 тысячи тенге;
Тегисшилдикскому сельскому округу – 35187 тысячи тенге;
Темиршинскому сельскому округу – 35116 тысяч тенге;
Томарскому сельскому округу – 33158 тысяч тенге;
Шарыктинскому сельскому округу – 34400 тысяч тенге;
Угарскому сельскому округу – 36488 тысячи тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2820 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2820 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2820 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 28.03.2024 № VIII-20/159 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2024 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 987899 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Қарқаралы қаласына – 115481 мың теңге;
Қарағайлы кентіне – 71695 мың теңге;
Егіндібұлақ ауылдық округіне – 60940 мың теңге;
Қырғыз ауылдық округіне – 34149 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 33708 мың теңге;
Қасым Аманжолов ауылдық округіне – 30788 мың теңге;
Нұркен Әбдіров ауылдық округіне – 40397 мың теңге;
Балқантау ауылдық округіне – 37450 мың теңге;
Бақты ауылдық округіне – 18825 мың теңге;
Бесоба ауылдық округіне – 35376 мың теңге;
Жаңатоған ауылдық округіне – 27303 мың теңге;
Ынталы ауылдық округіне – 29804 мың теңге;
Қаракөл ауылдық округіне – 29031 мың теңге;
Қайнарбұлақ ауылдық округіне – 40626 мың теңге;
Қоянды ауылдық округіне – 33634 мың теңге;
Қаршығалы ауылдық округіне – 39412 мың теңге;
Мартбек Мамыраев ауылдық округіне – 35414 мың теңге;
Мәди ауылдық округіне – 31799 мың теңге;
Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округіне – 32788 мың теңге;
Тәттімбет ауылдық округіне – 34930 мың теңге;
Тегісшілдік ауылдық округіне – 35187 мың теңге;
Темірші ауылдық округіне – 35116 мың теңге;
Томар ауылдық округіне – 33158 мың теңге;
Шарықты ауылдық округіне – 34400 мың теңге;
Угар ауылдық округіне – 36488 мың теңге.

27. Учесть в составе бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2024 год целевые трансферты согласно приложению 76.
28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Оспанов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ VIII-16/127
Бюджет города Каркаралинск на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22.10.2024 № VIII-29/218 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

27. 2024 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында нысаналы трансферттер 76 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
28. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С.Оспанов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ VIII-16/127 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 22.10.2024 № VIII-29/218 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кiрiстер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
5100
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5100
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 7 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ VIII-16/127
Бюджет Егиндыбулакского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22.10.2024 № VIII-29/218 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
5100
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5100
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
IV.Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ VIII- 16/127 шешіміне
7 қосымша
2024 жылға арналған Егіндібұлақ ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 22.10.2024 № VIII-29/218 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кiрiстер