О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 208 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 8 августа 2023 года № 43
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 208 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176199) следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Егінді на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 367 913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 774 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 703 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 363 436 тысяч тенге;
2) затраты – 368 688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -775 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 775 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 775 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Ахмет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 475 537 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 831 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 469 457 тысяч тенге;
2) затраты – 476 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 121 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 121 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 208 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 43 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 208 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176199 болып тіркелген ) мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Егінді ауылы бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 367 913 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 703 мың теңге;
трансферттер түсімі – 363 436 мың теңге;
2) шығындар – 368 688 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -775 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 775 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 775 мың теңге.";
8 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ахмет ауылы бюджеті 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 475 537 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 249 мың теңге;
трансферттер түсімі – 469 457 мың теңге;
2) шығындар – 476 658 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 121 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 121 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;