О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 208 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2023 года № 52
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 208 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176199) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 366 070 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 825 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 316 545 тысяч тенге;
2) затраты – 371 870 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 800 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 800 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Мұзбел на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 167 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 982 тысяч тенге;
2) затраты – 33 787 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 620 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 620 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:

Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 208 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 52 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 208 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176199 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 366 070 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 825 мың теңге;
трансферттер түсімі – 316 545 мың теңге;
2) шығындар – 371 870 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 800 мың теңге.".
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Мұзбел ауылы бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 185 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 982 мың теңге;
2) шығындар – 33 787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 620 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 620 мың теңге.".
4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын: