О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 208 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2023 года № 58
Районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 208 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176199) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 367 570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 825 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 318 045 тысяч тенге;
2) затраты – 373 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 800 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 800 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Егінді на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –345 813 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления – 3 774 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 703 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 341 336 тысяч тенге;
2) затраты – 346 588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -775 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 775 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 775 тысяч тенге.".
пункт 8 изложить в новой редакции:

Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 208 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 58 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 208 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176199 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 367 570 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 825 мың теңге;
трансферттер түсімі – 318 045 мың теңге;
2) шығындар – 373 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 800 мың теңге.".
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Егінді ауылы бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 345 813 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 703 мың теңге;
трансферттер түсімі – 341 336 мың теңге;
2) шығындар – 346 588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -775 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 775 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 775 мың теңге.".
8 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын: