О внесении изменений в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2023 года № 2/13
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176322), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 297 780 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 71 528 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 873 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 224 379 тысяч тенге;
2) затраты – 322 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 806 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 806 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2023-2025 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 563 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 888 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 94 675 тысяч тенге;
2) затраты – 116 563 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 наурыздағы № 2/13 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 176322 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 297 780 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 71 528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 873 мың теңге;
трансферттер түсімі – 224 379 мың теңге;
2) шығындар – 322 586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -24 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 24 806 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 24 806 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 888 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 675 мың теңге;
2) шығындар - 116 563 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

используемые остатки бюджетных средств – 1 400 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44, 45, 46 к настоящему решению.".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 400 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".