О внесении изменений в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2023 года № 10/85
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 300 243 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 77 507 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 517 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 219 219 тысяч тенге;
2) затраты – 325 049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 806 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 806 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2023-2025 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 508 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 888 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 94 620 тысяч тенге;
2) затраты – 116 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 10/85 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 300 243 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 219 219 мың теңге;
2) шығындар – 325 049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -24 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 24 806 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 24 806 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 888 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 620 мың теңге;
2) шығындар - 116 508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 400 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 400 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 41, 44, 45, 48, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 к настоящему решению.".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 1 400 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 400 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 41, 44, 45, 48, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".