О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 23/173 "О городском бюджете на 2023 - 2025 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2023 года № 3/22
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 23/173 "О городском бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 253 699 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 563 567 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 560 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 585 372 тысяч тенге;
2) затраты – 4 347 560 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 93 861 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 861 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

Приозерск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/173 "2023 - 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 3/22 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/173 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 253 699 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 563 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 560 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 585 372 мың теңге;
2) шығындар – 4 347 560 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 93 861 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 861 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;