О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 206-29/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 18 августа 2023 года № 52-7/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 28 декабря 2022 года № 206-29/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 024 937,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 771,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 981,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 994 185,0 тысяч тенге;
2) расходы – 1 031 922,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 984,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 984,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 206-29/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 52-7/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 206-29/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 024 937,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 771,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 981,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 994 185,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 031 922,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 984,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 6 984,4 мың теңге ;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;