О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 198-28/2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 6 ноября 2023 года № 68-9/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кызылорда "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 198-28/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 246 097,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 048 981,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 203 844,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 131 995,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 861 276,1 тысяч тенге;
2) затраты – 78 140 702,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 187 801,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 187 801,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 857 407,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 857 407,1 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 60 186,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -60 186,1 тысяч тенге;
поступление займов – 9 539 301,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 441 013,0 тысяч тенге.".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 198-28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 қарашадағы № 68-9/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 198-28/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 246 097,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 048 981,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 203 844,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 131 995,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 861 276,1 мың теңге;
2) шығындар – 78 140 702,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 187 801,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 187 801,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 857 407,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 857 407,1 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 60 186,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -60 186,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 9 539 301,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 441 013,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 314 687,0
.027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 681,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 117,8
.068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
44 117,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 693 484,3
004
Программа занятости
2 548 173,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
145 311,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 191 675,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 191 354,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
348 694,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 125,2
.021
Капитальные расходы государственного органа
198,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
675 741,1
.054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
145 042,0
.067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 553,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
321,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
321,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
43 484 336,5
1
Жилищное хозяйство
28 548 520,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 155 593,8
002
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
81 378,8
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
574 215,0
.059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту

017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 314 687,0
.027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 681,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
44 117,8
.068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
44 117,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 693 484,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 548 173,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
145 311,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 191 675,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 191 354,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
348 694,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 125,2
.021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
198,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
675 741,1
.054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
145 042,0
.067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 553,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
321,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
321,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
43 484 336,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
28 548 520,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 155 593,8
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
81 378,8
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
574 215,0
.059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу