Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2024-2026 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 102-12/11. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 793,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 766,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 101 027,0 тысяч тенге;
2) расходы – 142 873,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 080,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 080,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 102-12/11 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 136 793,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 766,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері 101 027,0 мың теңге;
2) шығындар – 142 873,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржыактивтерінсатыпалу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 080,6 мыңтеңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6 080,6 мыңтеңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 6 080,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 13.12.2024 № 216-31/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджету поселка Белкуль на 2024 год в объеме – 72 546,0 тысяч тенге, 2025 год в объеме – 76 957,0 тысяч тенге, 2026 год в объеме – 62 099,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Белкуль на 2024 год согласно приложению 4.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 080,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 13.12.2024 № 216-31/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Белкөл кентіне берілетін субвенция көлемі 2024 жылға – 72 546,0 мың теңге, 2025 жылға – 76 957,0 мың теңге, 2026 жылға – 62 099 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2024 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.