Об утверждении бюджета сельского округа Кызылозек на 2024-2026 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 107-12/16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылозек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 255 068,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 961,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 244 107,0 тысяч тенге;
2) расходы – 261 039,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5971,0 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 5 971,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 107-12/16 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 255 068,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 244 107,0 мың теңге;
2) шығындар – 261 039,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 971,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5 971,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые откатки бюджетных средств – 5 971,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 19.04.2024 № 150-19/7 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Кызылозек в сумме на 2024 год – 109 903,0 тысяч тенге, на 2025 год – 118 527,0 тысяч тенге, на 2026 год – 115 649,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Кызылозек на 2024 год согласно приложению 4.

бюджет қаражатының пайдаланылатын пайдаланылатын қалдықтары – 5 971,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 19.04.2024 № 150-19/7 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Қызылөзек ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2024 жылға – 109 903,0 мың теңге, 2025 жылға – 118 527,0 мың теңге, 2026 жылға – 115 649,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2024 жылға арналған Қызылөзек ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.