О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 206-29/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 ноября 2023 года № 75-10/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 28 декабря 2022 года № 206-29/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 096 429,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 771,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 981,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 065 676,5 тысяч тенге;
2) расходы – 1 103 413,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 984,4 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 206-29/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 75-10/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 206-29/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1 096 429,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 771,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 981,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 065 676,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 103 413,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6984,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 6 984,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 984,4 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 14 ноября 2023 года № 75-10/4
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 28 декабря 2022 года № 206-29/4
Бюджет сельского округа Аксуат на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 6984,4 мың теңге;
қарыздар түсімдері - 0;
қарыздарды өтеу- 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 984,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2023 жылғы 14 қарашадағы
№ 75-10/4 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 206-29/4 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы