О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 208-29/6 "О бюджете сельского округа Карауылтобе на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 ноября 2023 года № 77-10/6. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 28 декабря 2022 года № 208-29/6 "О бюджете сельского округа Карауылтобе на 2023-2025 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карауылтобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 410 477,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 934,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 560,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 399 983,5 тысяч тенге;
2) расходы – 410 986,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -509,2 тысяч тенге;

"2023-2025 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 208-29/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 77-10/6 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 208-29/6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 410 477,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 934,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 560,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 399 983,5 мың теңге;
2) шығындар – 410 986,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -509,2 мың теңге;