О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 341 "О бюджете сельского округа Атанши на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2023 года № 87
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 341 "О бюджете сельского округа Атанши на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Атанши на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 767 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 099 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 92 тысяч тенге
поступления трансфертов – 55 576 тысяч тенге;
2) затраты – 58 717 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –-950 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 950 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 341 "2023-2025 жылдарға арналған Атанши ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 87 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арал аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Атанши ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 341 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Атанши ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 767 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 92 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 55 576 мың теңге;
2) шығындар – 58 717 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 950 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 950 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.