О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 352 "О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 124. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 352 "О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Камыстыбас на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 72 817 тысяч тенге;
налоговые поступление – 3 029 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 534 тысяч тенге;
2) затраты – 73 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 342 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 342 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 342 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 352 "2023-2025 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 124 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 352 "2023-2025 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 352 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 817 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 029 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 254 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 534 мың теңге
2) шығындар – 73 159 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 342 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 342 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 342 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.