"О бюджете поселка Жаксыкылыш на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 146.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жаксыкылыш на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 543,1 тысяч тенге;
налоговые поступления – 23 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 282,1 тысяч тенге;
2) затраты – 84 555,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 012,3 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 146 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 543,1 мың теңге;
салықтық түсімдер – 23 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –100 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 59 282,1мың теңге;
2) шығындар – 84 555,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 012,3 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1 012,3 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 012,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2024 № 290 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
№ 146 от "26" декабря 2023 года
Бюджет поселка Жаксыкылыш на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2024 № 290 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма на
2024 год
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 012,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 012,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.01.2024 № 290 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаттың төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 146 шешіміне 1-қосымша
Жақсықылыш кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.01.2024 № 290 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
2024 жыл сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5