О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарыколь на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 355
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 46
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарыколь 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 355 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177174) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сарыколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 114595 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1471 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 112885 тысяч тенге;
2) затраты –114837 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -242 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 242 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 355 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 46 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 355 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 177174 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114595 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1471 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге.
трансферттер түсімі – 112885 мың теңге;
2) шығындар – 114837 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -242 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттіпайдалану) – 242 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 242 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

34943
1
Подготовка документов и государственная регистрация для прокладки трансформаторной установки и 4 –хЛЭП за переделами поселка Абай
930
2
На блогустройства центрального парка в поселке Абай
5000
3
На оплату электроэнергии электронасоса подающего воду в село Абай
194
4
"Официальное опубликование, оповещение и размещение информационных материалов указов, решений и иных нормативных правовых актов городского головы на государственном и русском языках в местных печатных СМИ" для службы государственной политики.
200
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 46
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 355
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Сарыколь
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет гарантированных трансфертов из Национального фонда РК
За счет трансфертов из республиканского бюджета
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Сарыкол
32,0
10,8
7,6
4,0
9,6

34 943
1
Абай ауылы сыртындағы трансформатор қондырғысы мен 4 дана электр желісін тартуға құжаттарын рәсімдеуге және мемлекеттік тіркеуден өткізуге
930
2
Абай ауылындағы орталық саябақты абаттандыру жұмыстарына
33619
3
Абай ауылына аяқ су айдайтын электрлі насосының электр энергиясына ақы төлеуге
194
4
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау , хабарландыру және ақпараттық материалдардыорналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне.
200
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 46 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 355 шешіміне 5-қосымша
Сарыкөл ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
ҚР Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен
Республикалық бюджет қаржысы есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Сарыкөл ауылдық округі
32,0
10,8
7,6
4,0
9,6