О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бозколь на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 345
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 71
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бозколь на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 345 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176786) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бозколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 74611 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1838 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200;
поступления трансфертов – 72573 тысяч тенге;
2) затраты – 74841 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -230 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 230 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 230 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "2023-2025 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 71 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176786 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74611 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1838 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200;
трансферттер түсімі – 72573 мың теңге;
2) шығындар – 74841 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -230 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 230 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 230 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшалары осы шешімнің 1 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.