О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акжона на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 339
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 136
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акжона на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 339 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176758) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжона на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70591 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2206 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 68385 тысяч тенге;
2) затраты – 72993,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2402,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2402,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 339 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 136 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 339 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176758 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70591 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 68385 мың теңге;
2) шығындар – 72993,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2402,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2402,4 мың теңге.
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2402,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 136
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2023 года № 339
Бюджет на 2023 год сельского округа Акжона
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2402,4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 136 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 339 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы