О бюджете города Казалинск на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 152.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 310582 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 980 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10584 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 244300 тысяч тенге;
2) затраты – 318315,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7733,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7733,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 152 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 310582 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 54718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10584 мың теңге;
трансферттер түсімі – 244300 мың теңге;
2) шығындар – 318315,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7733,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7733,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 7733,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.11.2024 № 305 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты бюджету города Казалинск за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 152
Бюджет на 2024 год города Казалинск

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7733,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.11.2024 № 305 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласы бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 152 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.11.2024 № 305 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6249
1
Закупка 2 электрических насосов для перекачки воды в городе Казалинск
6249
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 152
Целевые трансферты бюджету города Казалы за счет средств республиканского бюджета в районном бюджете на 2024 год

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.11.2024 № 305 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6249
1
Қазалы қаласына аяқ су айдау үшін 2 дана электрлі насос сатып алуға
6249
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 152 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласы бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер

Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 191 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
432
1
Трансферты аппарату акима города Казалы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий

Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 191 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер
432
1
Қазалы қаласы әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер

185
2
Трансферты городскому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
247
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 152
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (не использованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов в 2023 году, выделенной из районных бюджетов бюджету города Казалы
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 191 (вводится в действие с 01.01.2024).
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Казалы"
0,2
0,0
0,2

185
2
Қалалық мәдениет үйінеАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
247
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 152 шешіміне 6-қосымша
Қазалы қаласы бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 191 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Қазалы қаласыәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,2
0,0
0,2