О бюджете сельского округа Бозколь на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 159.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бозкол на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 97132 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6996 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89936 тысяч тенге;
2) затраты – 97565,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -433,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 433,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97132 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89936 мың теңге;
2) шығындар – 97565,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -433,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 433,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 433,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.05.2024 года № 238 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты бюджету сельского округа Бозколь за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 159
Бюджет на 2024 год сельского округа Бозкол

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 433,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 238 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от"22" декабря 2023 года № 159
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Бозкол за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.05.2024 года № 238 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
4144
1
Разработать ПСД на средний ремонт 3 улиц в селе бозколь и провести государственную экспертизу.
4144
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 159
Целевые трансферты бюджету Бозколского сельского округа на 2024 год за счет средств республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 198 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
183
1
Трансферты аппарату акима Бозколского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
91
2
Трансферты Бозкольскому сельскому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
72
3
Трансферты специалистам опреснительной установки на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
20
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 159
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Бозколского сельского округа в 2023 году
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 198 (вводится в действие с 01.01.2024).
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бозколского сельского округа"
2,1
0,0
2,1

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 238 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4144
1
Бозкөл ауылындағы 3 көшені орташа жөндеуге ЖСҚ-н әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізуге.
4144
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 198 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер
183
1
Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
91
2
Бозкөл ауылдықмәдениет үйіне Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
72
3
Су тұщыту қондырғысының мамандарына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
20
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 6-қосымша
Бозкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған)сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 198 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Бозкөл ауылдық округіәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,1
0,0
2,1