О бюджете сельского округа Майлыбас на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 165.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 112022 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1590 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 194 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103338 тысяч тенге;
2) затраты – 112171,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -149,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 165 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112022 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1590 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103338 мың теңге;
2) шығындар – 112171,7 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 149,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 149,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13.12.2024 № 340 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 165
Бюджет на 2024 год сельского округа Майлыбас

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 340 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 165 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 165
Целевые трансферты бюджету Майлыбаского сельского округа на 2024 год за счет средств республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 204 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
192
1
Трансферты аппарату акима Майлыбаского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
96
2
Трансферты Аксуатскому сельскому клубу на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
76
3
Трансферты специалистам опреснительной установки на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
20
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 165
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств районного бюджета

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 165 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 4-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 204 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер
192
1
Майлыбас ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
96
2
Ақсуат ауылдық клубынаАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
76
3
Су тұщыту қондырғысының мамандарына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
20
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 165 шешіміне 5 -қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер

Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 №204 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
4500
1
На приобретение материалов электрических сетей, необходимых для установки насоса марки СНПЭ 500/10 на перекачку воды в село Аксуат
4500
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 165
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Майлыбаского сельского округа в 2023 году

Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 204 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4500
1
Ақсуат ауылына аяқ су айдауға СНПЭ 500/10 маркалы насос орнатуға қажетті электр желілерінің материалдарын сатып алуға
4500
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 165 шешіміне 6-қосымша
Майлыбас ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы