О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 255 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 12. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 255 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 019,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 109,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 122 840,8 тысяч тенге;
2) затраты – 128 511,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 492,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 492,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 492,7 тысяч тенге.".
Дополнить пунктами 2-1, 2-2 нового содержания:
"2-1. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жанажол на 2023 год за счет Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 4.
2-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жанажол на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложениями 4, 5 согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "28" апреля 2023 года № 12
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 255
Бюджет сельского округа Жанажол на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 12 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 019,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 109,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 122 840,8 мың теңге;
2) шығындар – 128 511,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -492,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 492,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 492,7 мың теңге.".
Жаңа мазмұндағы 2-1, 2-2 тармақтармен толықтырылсын:
"2-1. 2023 жылға арналған Жанажол ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2-2. 2023 жылға арналған Жанажол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешім осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес 4, 5-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "28" сәуірдегі
№ 12 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 255 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер