О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акжар на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 254
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 65
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 254 "О бюджете сельского округа Акжар на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 121 609,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 180,4 тысяч тенге;
2) затраты – 121 980,5 тысяч тенге;".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "16" августа 2023 года № 65
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 254
Бюджет сельского округа Акжар на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 65 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 121 609,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 117 180,4 мың теңге;
2) шығындар – 121 980,5 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "16" тамыздағы
№ 65 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 254 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер