О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Т.Комекбаева на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 258
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 69
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 258 "О бюджете сельского округа Т.Комекбаева на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 82 246,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 281 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 465,1 тысяч тенге;
2) затраты – 82 874,3 тысяч тенге;".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "16" августа 2023 года № 69
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 258
Бюджет сельского округа Т.Комекбаев на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 258 "2023-2025 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 69 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 258 "2023-2025 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 82 246,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 281 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 78 465,1 мың теңге;
2) шығындар – 82 874,3 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "16" тамыздағы
№ 69 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 258 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

14 940,1
1
На разработку проектно-сметной документации и на получение экспертного заключения среднего ремонта улиц Балқы Базар, Тәуелсіздік сельского округа Т.Комекбаев
2 943,3
2
На подготовку документации улиц Балқы Базар, Тәуелсіздік сельского округа Т.Комекбаев
546,6
3
На установку и благоустройству "паспорта села Т.Комекбаева" в селе Т.Комекбаев
8 387,5
4
На подготовку и регистрацию документов улиц Куанбаева, Ескараева в селе Т.Комекбаев
637,0
5
На разработку проектно-сметной документации и экспертизу работ по освещению улицы Куанбаева в селе Т.Комекбаев
1 555,7
6
На приобретение оргтехники (монитор, принтер, кондиционер, процессор) в аппарат акима сельского округа Т.Комекбаев
870,0

14 940,1
1
Т.Көмекбаев ауылдық округінің Балқы Базар, Тәуелсіздік көшелеріне жөндеу жүргізуге жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
2 943,3
2
Т.Көмекбаев ауылындағы Балқы Базар, Тәуелсіздік көшелерінің құжаттарын дайындау жұмыстарына
546,6
3
Т.Көмекбаев ауылында "Т.Көмекбаев ауылы паспортын" орнату мен абаттандыру жұмыстарына
8 387,5
4
Т.Көмекбаев ауылындағы Қуаңбаев, Есқараев көшелерінің құжаттарын дайындауға және тіркеу жұмыстарына
637,0
5
Т.Көмекбаев ауылындағы Қуанбаев көшесіне жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптамадан өткізуге
1 555,7
6
Т.Көмекбаев ауылдық округі әкімінің аппаратына ұйымдастыру техникаларын сатып алуға (монитор, принтер, кондиционер, процессор)
870,0