О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Жосалы на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 250
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 87. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 250 "О бюджете поселка Жосалы на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2), пункта-1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 1 009 805,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86 935 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 132 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 596 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 906 142,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 013 743,6 тысяч тенге;
приложения 1, 5, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 "2023-2025 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 87 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 "2023-2025 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 1 009 805,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86 935 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 596 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 906 142,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 013 743,6 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

251 799,5
1
Жосалы кентін абаттандыру, санитарлық тазалағын қамтамасыз ету мақсатында МТЗ 80,2 тракторын сатып алу жұмыстары
0
2
Текущий ремонт парков в поселке Жосалы
9 015,3
3
Работы по установке памятника участникам таджикской Афганской войны
0
4
Работы по посадке деревьев и саженцев в парк "Жастар"
1 150
5
Текущий ремонт административного здания аппарата акима поселка Жосалы
32 424
6
Приобретение товаров, необходимых для газового отопления здания администрации поселка Жосалы
5 000
7
Работы по благоустройству многоэтажных жилых домов
0
8
На софинансирование реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта " Ауыл-Ел бесігі"
8 687,8
На средний ремонт улицы Тырнакбаев в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Сатпаева, Батыс и тупикаБатыс в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Алтынсарина в поселке Жосалы
2 640,5
На средний ремонт улицы Б. Момышулы в поселке Жосалы
0,6
На средний ремонт улицы Достык в поселке Жосалы
1 980,2
На средний ремонт улицы Жангельдина в поселке Жосалы
2 121,6
На средний ремонт улицы Сарке батыра в поселке Жосалы
0,1
На средний ремонт улицы Мамедова в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Байтерекова в поселке Жосалы
1 944,8
На средний ремонт улицы Алибая Ахуна, Молдагуловой в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Айсаутова в поселке Жосалы
0
На средний ремонт улицы Жамбыла в поселке Жосалы
0
9
Разработка проектно-сметной документации и проведение экспертизы работ по установке мусороперерабатывающего устройства на полигоне по вывозу твердых бытовых отходов в поселке Жосалы
9 450
10
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт 12 улиц, средний ремонт 9 улиц в поселке Жосалы и разработка проектно-сметной документации на строительство пешеходных дорожек 3 улиц
29 454,3
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходных дорожек по улицам Ауэзова, Сейтжана Ахуна в поселке Жосалы (2,5 км)
2892,9
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходного перехода по улице М. Шокая в поселке Жосалы (0,8 км)
2095,5
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходного перехода к улице Байзак теги в поселке Жосалы (0,6 км)
1526,9
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Келембет батыра в поселке Жосалы (2,4 км)
2405,1
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы У. Томанова в поселке Жосалы (1,92 км)

251 799,5
1
Жосалы кентін абаттандыру, санитарлық тазалағын қамтамасыз ету мақсатында МТЗ 80,2 тракторын сатып алу жұмыстары
0
2
Жосалы кентіндегі саябақтарды ағымдағы жөндеу
9 015,3
3
Тәжік ауған соғысына қатысушыларға ескерткіш орнату жұмыстары
0
4
Жастар саябағына тал егу жұмыстары
1 150
5
Жосалы кенті әкімшілігінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
32 424
6
Жосалы кенті әкімшілігі ғимаратына газбен жылытуға қажетті тауарлар сатып алу
5 000
7
Көп қабатты тұрғын үйлерді абаттандыру жұмыстары
0
8
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыруға
8 687,8
Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Сатпаев, Батыс және Батыс тұйығы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Алтынсарин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
2 640,5
Жосалы кентіндегі Б.Момышұлы көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0,6
Жосалы кентіндегі Достық көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
1 980,2
Жосалы кентіндегі Жангелдин көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
2 121,6
Жосалы кентіндегі Сәрке батыр көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0,1
Жосалы кентіндегі Мамедова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Бәйтереков көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
1 944,8
Жосалы кентіндегі Әлібай ахун, Молдағұлова көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Аусауытов көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
Жосалы кентіндегі Жамбыл көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
9
Жосалы кенті әкімінің аппаратына Жосалы кентіндегі тұрмыстық қатты қалдықтар шығару полигонына қоқыс өңдейтін құрылғы орнату жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары
9 450
10
Жосалы кентінде 12 көшеге күрделі жөндеу жұмыстарына, 9 көшеге орташа жөндеу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеу және 3 көшеге жаяу жүргіншілер жолын салуға жоба сметалық құжаттама әзірлеп сараптамадан өткізу жұмыстары
29 454,3
Жосалы кентіндегі Әуезов, Сейтжан ахун көшелеріне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,5 км)
2892,9
Жосалы кентіндегі М.Шоқай көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,8 км)
2095,5
Жосалы кентіндегі Байзақ тегі көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,6 км)
1526,9
Жосалы кентіндегі Келмембет батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,4 км)
2405,1
Жосалы кентіндегі Ү.Томанов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,92 км)

2257,6
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Нуржигита Накипова в поселке Жосалы (2,05 км)
2297,6
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Кабылан батыра в поселке Жосалы (1,14 км)
2032,7
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Комекбая Каракозова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Алимбая Алиаскарова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Муханбеткали Чингизова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Береке(ЖД казарма) в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Смагула Искакова в поселке Жосалы (1,3 км)
2064
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сырлытам в поселке Жосалы (0,68 км)
513,9
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Ж. Есетулы в поселке Жосалы (0,5 км)
432,1
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сырдарьи в поселке Жосалы (0,5 км)
432
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Акмаржана в поселке Жосалы (1,1 км)
679,9
Разработка ПСД на средний ремонт улиц Меней батыра, Тоганас батыра, Кшенова, Адиловой в поселке Жосалы (1,63 км)
806,5
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Конырбая Мукиргегенова в поселке Жосалы (0,85 км)
591,2
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Карима Кобеева в поселке Жосалы (0,5 км)
432
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сакена Сейфуллина в поселке Жосалы (0,56 км)
459,4
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Шаймердена Шегебаева в поселке Жосалы (0,5 км)
432
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Тауелсиздик в поселке Жосалы (0,5 км)
432
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Алтынасар в поселке Жосалы (0,81 км)
573
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Турмагамбета Изтлеуова в поселке Жосалы (0,5 км)
432
11
Благоустройство берега канала Шыгыс в поселке Жосалы
33 436,5
12
Установка постаментов(билбордов) в целях благоустройства поселка Жосалы
7 984,1
13
Работы по поливу поселка Жосалы
3 604,9
14
Текущий ремонт арыков в поселке Жосалы
1 608,4
15
Работы по прокладке трубопроводов для отвода воды от канала Шыгыс в поселке Жосалы
1 462,5
16
Приобретение цистерн для сбора воды в 2 штуки на Аллее "Казахское ханство" в поселке Жосалы

2257,6
Жосалы кентіндегі Нұржігіт Нақыпов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,05 км)
2297,6
Жосалы кентіндегі Қабылан батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,14 км)
2032,7
Жосалы кентіндегі Көмекбай Қаракөзов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Әлімбай Әлиасқаров көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Мұханбетқали Шыңғысов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Береке(ЖД казарма) көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Смағұл Ысқақов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,3 км)
2064
Жосалы кентіндегі Сырлытам көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,68 км)
513,9
Жосалы кентіндегі Ж.Есетұлы көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432,1
Жосалы кентіндегі Сырдария көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
Жосалы кентіндегі Ақмаржан көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (1,1 км)
679,9
Жосалы кентіндегі Меней батыр, Тоғанас батыр, Кшенов, Әділова көшелерін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (1,63 км)
806,5
Жосалы кентіндегі Қоңырбай Мүсіркегенов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу (0,85 км)
591,2
Жосалы кентіндегі Кәрім Көбеев көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
Жосалы кентіндегі Сәкен Сейфуллин көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,56 км)
459,4
Жосалы кентіндегі Шәймерден Шегебаев көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
Жосалы кентіндегі Тәуелсіздік көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
Жосалы кентіндегі Алтынасар көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,81 км)
573
Жосалы кентіндегі Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
11
Жосалы кентіндегі Шығыс каналы жағасын абаттандыру
33 436,5
12
Жосалы кентін абаттандыру мақсатында тұғырлар(билборд) орнату
7 984,1
13
Жосалы кентіне су себу жұмыстары
3 604,9
14
Жосалы кенті көшелеріне 3 км аяқ су арықтарын қазу жұмыстары
1 608,4
15
Жосалы кентіндегі Шығыс каналынан су тарату үшін, құбырлар қою жұмыстары
1 462,5
16
Жосалы кентіндегі "Қазақ Хандығы" аллеясына су жинайтын 2 дана цистерна сатып алу