О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Куандария на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 261
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 97. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 261 "О бюджете сельского округа Куандария на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 108 781,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 782 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 404,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 538,6 тысяч тенге;
2) затраты – 108 861,1 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 261 "2023-2025 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 97 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 261 "2023-2025 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 108 781,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 782 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 404,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 106 538,6 мың теңге;
2) шығындар – 108 861,1 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
0,1
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-79,8
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
79,8
8
Используемые остатки бюджетных средств
79,8
01
Остатки бюджетных средств
79,8
1
Свободный остатки бюджетных средств
79,8
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "22" ноября 2023 года № 97
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 261
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария на 2023 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
19 112,3
1
На установку с приобретением трансформатора КТПН-400-10/0,4 кВ для села Куандария
0,0
2
На приобретение искусственного покрытия (газона) для детской игровой площадки вдоль улицы Т.Жұбандықова в селе Куандария
1 777,8
3
На разработку проектно-сметной документации и проведению экспертизы освещения улиц І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңіс в селе Куандария
1 276,5
4
На документацию технического паспорта и земельного акта освещения улиц І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңіс в селе Куандария
186,0
5
На проведение качества материалов по проведению средних ремонтных работ по улице Бейбітшілік в селе Куандария Кармакшинского района
594,6
6
На проведение качества материалов по проведению средних ремонтных работ по улице Ерімбетов в селе Куандария Кармакшинского района
594,6
7
На установку искусственного барьера для автомобильного транспорта на улицах села Куандария
400,0
8
На работы по ограждению вдоль улицы Еримбет села Куандария
2 646,9
9
На разработку земельных актов светильников улиц И. Мырзакулова, Бейбитшилика, Еримбета, Шалгаската, 40 лет Победы в селе Куандария
1 525,3
10
На расходы по содержанию нового здания сельского клуба Куандария (коммунальные услуги, приобретение зимнего дизельного топлива, приобретение дизельного генератора и другие)
7 947,0
11
На приобретение запасных частей для служебного автомобиля аппарата акима сельского округа Куандария
940,0
12
Дополнительно на заработную плату государственным служащим, перешедщих из блога В в блок А
720,4
13
На подготовку государственного акта для трансформаторной подстанции КТПН-10/04 кВа и насосного оборудования
28,5
14
На составление проектно-сметной документации работы по бурению 2 скважины в населенном пункте Куандария
2 000,0

048
Пайдаланылмаған (толық пайдалнылмаған) нысаналы трансферттер қайтару
0,1
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-79,8
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
79,8
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
79,8
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
79,8
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
79,8
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" қарашадағы
№ 97 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 261 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
19 112,3
1
Қуандария ауылына КТПН-400-10/0,4 кВ трансформатор сатып алып орналастыруға
0,0
2
Қуандария ауылы Т.Жұбандықов көшесінің бойындағы балалар ойын алаңына жасанды (газон) төсеніш сатып алуға
1 777,8
3
Қуандария ауылындағы І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңіс көшелерінің жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу және сараптамадан өтуге
1 276,5
4
Қуандария ауылындағы І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңіс көшелерінің жарық шамдарының жер актілері мен техникалық паспорттарын әзірлеуге
186,0
5
Қармақшы ауданы Қуандария ауылындағы Бейбітшілік көшесіне орташа жөндеу жұмыстарының сынақ материалдарының сапасын тексеруге
594,6
6
Қармақшы ауданы Қуандария ауылындағы Ерімбетов көшесіне орташа жөндеу жұмыстарының сынақ материалдарының сапасын тексеруге
594,6
7
Қуандария ауылы көшелерінің автомобиль жолдарына жасанды кедергі орнатуға
400,0
8
Қуандария ауылының Ерімбет көшесінің бойына қоршау жұмыстарына
2 646,9
9
Қуаңдария ауылындағы І.Мырзақұлов, Бейбітшілік, Ерімбет, Шалғасқат, Жеңістің 40 жылдығы көшелерінің жарық шамдарының жер актілерін әзірлеуге
1 525,3
10
Қуандария ауылдық клуб жаңа ғимаратын күтіп ұстауға шығындарына (коммуналдық қызметтерге, қысқы дизель отынын сатып алуға, дизель генератор сатып алуға және тағы басақалары)
7 947,0
11
Қуандария ауылдық округі әкімі аппаратының қызметтік автокөлігіне қосалқы автобөлшектер сатып алуға
940,0
12
Қуандария ауылдық округі әкімінің аппаратына мемлекеттік қызметішлердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша
720,4
13
КТПН-10/04 кВа трансформаторлық подстанцияға және насос қондырғысына мемлекеттік акт жасау үшін
28,5
14
Қуандария елді мекеніне 2 ұнғыма қазу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге
2 000,0