О бюджете сельского округа Аккыр на 2024-2026 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 12-5.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккыр на 2024 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 292 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 918 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 714 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 660 тысяч тенге;
2) затраты – 106 777,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -485,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 485,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024 – 2026 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-5 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 292 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 2 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 714 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 99 660 мың теңге;
2) шығындар – 106 777,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -485,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 485,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 485,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.05.2024 № 20-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Аккыр на 2024 год согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата Елеусинов У.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-5
Бюджет сельского округа Аккыр на 2024 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 485,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 29.05.2024 № 20-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-5 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті