О бюджете сельского округа Тан на 2024-2026 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 12-16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Тан на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 458 159,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 231 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 185 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 450 473,9 тысяч тенге;
2) затраты – 458 875,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -715,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 715,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 715,7 тысяч тенге.

2024 – 2026 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-16 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 458 159,9 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 7270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –231 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 185 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 450 473,9 мың теңге;
2) шығындар – 458 875,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -715,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 715,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 715,7 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.09.2024 № 24-18 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Тан на 2024 год согласно приложению 4.
3. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные из областного бюджета в бюджет аульного округа на 2024 год согласно приложению 5.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.09.2024 № 24-18 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Таң ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата Елеусинов У.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-16
Бюджет сельского округа Тан на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.09.2024 № 24-18 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-16 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.09.2024 № 24-18 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29.05.2024 № 20-14 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
7552,5
Текущий ремонт улицы правой и левой улиц Мусирали баба, Орынбай жырау, К. кульманов, Сегизбай би, А. Мыктыбаев, Ж. Жабаев, С. Сейфуллин в населенном пункте Тан
7552,5

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 29.05.2024 № 20-14 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
7552,5
Таң елді мекеніндегі Мүсірәлі баба, Орынбай жырау, Қ. Құлманов, Сегізбай би, А. Мықтыбаев, Ж. Жабаев, С. Сейфуллин оң жақ және сол жақ көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмыстарына
7552,5