О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 337 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 августа 2023 года № 71. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 337 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы –89 903 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 632 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 86 171 тысяч тенге;
2) затраты – 89 603,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Жайылма ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 71 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жайылма ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 337 мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жайылма ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 89 903 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 86 171 мың теңге;
2) шығындар – 89 903,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -0,5 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 31 августа 2023 года № 71
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 337
Бюджет сельского округа Жайылма на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,5 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ 71 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 1-қосымша
Жайылма ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР