О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 342 "О бюджете сельского округа Кандоз на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 119. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихат Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 342 "О бюджете сельского округа Кандоз на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кандоз на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 110 631,8 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 2 816 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 0;
по поступлениям от продажи основного капитала – 0;
по поступлениям трансфертов – 107 815,8 тысяч тенге;
2) затраты – 111 789,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 157,6 тысяч тенге;

Қандөз ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтің бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 342 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 119 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Қандөз ауылдық округтің бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 342 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 110 631,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 107 815,8 мың теңге;
2) шығындар – 111 789,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 157,6 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- -1 157,6 тысяч тенге. ".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 1 декабря 2023 года № 119
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 342
Бюджет сельского округа Қандөз на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 157,6 мың теңге. ".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 119 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 342 шешіміне 1-қосымша
Қандөз ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР